گارانتی و خدمات

گارانتی و خدمات

شرایط و نحوه گارانتی و خدمات پس از فروش:

همه محصولات تا مقصد بیمه هستند،شرایط بیمه محصول تا مقصد: به دلیل ماهیت اجناس موجود که اغلب شکستنی می باشند سعی شده است از بسته بندی مناسب و متناسب با هر محصول استفاده شود تا حین جابجایی ها کمترین آسیب و صدمه به اجناس وارد شود(مشاهده تصاویر در قسمت بسته بندی محصولات).قبل از ارسال محصول نیز صحت و سلامت محصول کنترل شده و سپس ارسال می گردد. اما در صورتی که محصول دریافتی دچار عیب و شکستگی بود به محض دریافت با شماره تلفن های سایت تماس حاصل نموده تا در صورت رفع نقص با قطعه یدکی، برای شما ارسال شود و یا در صورت نیاز به تعویض کامل محصول این فرآیند صورت پذیرد.

کیفیت محصولات:

تمامی کالاهای موجود اصلی و تولید شده از مواد درجه یک بوده و این امر را ایران لوستر تضمین می نماید، در صورت عدم رضایت از کیفیت حق برگشت محصول برای مشتری محفوظ می باشد. مدت زمان گارانتی محصولات: همه محصولات موجود در سایت بین 24 تا 120 ماه دارای ضمانت ایران لوستر هستند. برای اطلاع از مدت زمان گارانتی هر محصول می توانید به قسمت توضیحات آن مراجعه فرمایید.

خدمات پس از فروش:

پس از پایان مدت زمان ضمانت محصولات نیز همواره می توانید از خدمات پس از فروشلوستر مارکت بهره مند شوید. در ضمن همه محصولات حسب مورد دارای مجوز لازم از مراجع قانونی می باشند.