درباره ما

راه حلی امن و مطمئن برای خرید

لوسترمارکت مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی لوستر و چراغ تزیینی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند لوستر، چراغهای صنعتی، انواع لامپ، چراغهای دکوراتیو و لوازم دکوری با تنوعی بی‌نظیر در لوستر مارکت عرضه می‏‏‏‌شوند . کاربران و مشتریان لوستر مارکت می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت لوسترمارکت را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند.

همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری لوسترمارکت است. همواره یکی از اولویت‌های لوسترمارکت، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ما بسیار مهم است که کاربر لوسترمارکت، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. لوسترمارکت از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

از جمله خدمات دیگر لوستر مارکت می توان به طراحی و ساخت انواع لوستر بزرگ به ابعاد دلخواه مشتری و متناسب با محیط شما اشاره نمود. هیچ گونه محدودیتی در طراحی این نوع لوستر ها وجود ندارد و این امر با سابقه طراحی و ساخت بزرگترین و خاص ترین لوستر ها برای فضاهایی همچون تالارها و رستوران ها و مساجد، چه در داخل ایران و چه خارج از کشور به اثبات رسیده است تیم قدرتمند پشتیبانی لوستر مارکت همواره و در تمام ایام سال همراه شما می باشد.