فروش ویژه همکاران

فروش ویژه همکاران

فروش لوستر ، در فروشگاه اینترنتی لوستر مارکت در راستای رضایت هرچه‌ بیشتر مشتریان کلان خود، زیر ساخت‌هایی جهت پاسخگویی به نیازهای بازار در حوزه‌ی همکاران و سازمان ها در زمینه فروش لوستر، چراغهای تزیینی و پنل های سقفی ایجاد شده است. بدین منظور لوستر با بیشترین تنوع برند و قیمت به مشتریان عزیز عرضه میگردد.توجه داشته باشید که قیمتهایی که بر روی وب سایت لوستر مارکت نمایش داده شده است صرفا برای خریداران و مشتریانی است که به صورت خرده خرید می نمایند از این رو برای اطلاع از قیمتها و شرایط فروش با بخش فروش وب سایت ارتباط برقرار کنید.

به اطلاع همکاران عزیز می رساند که کلیه لوسترها با ضمانت اصالت کالا عرضه می شود و کلیه محصولات بر حسب مورد دارای مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه را دارا میباشند برای سفارش میتوانید از طریق شماره تماس 09122178026 در ارتباط باشید.

فروش عمده سازمانی

برخی سازمان‌ها قصد دارند با اعمال شروطی امکان خرید گروهی خاص از کالاها، اقدام به ارایه‌ی اعتبار خرید به کاربران مورد نظر خود نمایند، لوستر مارکت در این راستا با ارایه‌ی کد تخفیف با شروط مورد نظر سازمان‌ها آماده‌ی همکاری خواهد بود.

ضمانت اصالت کالا ،اعتبار، پاسخگویی، بستر شفاف، ارایه‌ی بهترین قیمت، امتیازات اختصاصی ویژه‌ی همکاری‌های مداوم و… می‌تواند زمینه‌سازی مناسب جهت خریدهای عمده‌ی و نیز خریدهای گروهی کاربران سازمان‌ها از لوستر مارکت باشد.در صورتی که لوستر مورد نظر خود را در لیست محصولات سایت نیافتید کافیست از طریق تماس با ما موجودی آن را بررسی نمایید.