slide 1
slide 2
slide 3

آویز چوبی هلالی گرد 4 شعله

610,000تومان

لوستر چوبی هلالی گرد تولید شده از چوب روس درجه یک و پخته شده است که بهترین نوع چوب برای تولید لوسترهای چوبی است و دلیل آن سختی و استحکام بالای این چوب بوده که هیچ حشره و قارچی توان نفوذ به داخل آن ..

آویز چوبی هلالی مربع 4 شعله

560,000تومان

آویز چوبی هلالی مربع 4 شعله  از مدل های بسیار زیبا و تولید شده در لوستر مارکت میباشد که علاوه بر 4 شعله که در تصویر بالا مشاهده میشود بصورت تک شعله و دیواری نیز تولید گردیده و موجود میباشد .ارت..

آویز چوبی مربع کد 414/4

760,000تومان

آویز چوبی کد 414/4 از مدل های بسیار زیبا و تولید شده در لوستر مارکت میباشد که علاوه بر 4 شعله که در تصویر بالا مشاهده میشود بصورت تک شعله و دیواری نیز تولید گردیده و موجود میباشد .ارتفاع این محصول ..

آویز چوبی هلال مربع 3 شعله نامنظم

560,000تومان

آویز هلالی مربع سه شعله تشکیل شده  از سه عدد آویز مربع تمام چوب به همراه کفی میباشد که داخل هر کدام از آویزها حبابی استوانه ای شکل و بلند قرار گرفته است که کرم رنگ بوده و نور را کاملا از خود ع..

آویز چوبی هلال مربع تکی

290,000تومان

آویز چوبی هلال مربع از پرفروش ترین مدل های آویزهای چوبی میباشد که شکل بدنه آن مربع شکل بوده و یک عدد حباب استوانه ای شکل بلند داخل آن قرار گرفته است که انواع لامپ های ال ای دی و اس ام دی را در وات ..

آویز چوبی هلالی خطی 3 شعله

550,000تومان

لوستر و آویزهای خطی امروزه از پرکاربردترین و اولین انتخاب ها برای فضاهایی مانند بالای میز ناهار خوری و یا کانتر و اپن آشپزخانه میباشند که علاوه بر زیبایی بی نظیری که به این فضاها میبخشند نور بسیار ..

دیواری چوبی هلال مربع

260,000تومان

دیواری چوبی هلال مربع از دیواری های بسیار شیک چوبی است که علاوه بر اتاق خواب و سالن و پذیرایی در محیط های دیگری همچون کافی شاپ ها،رستوران ها و هتل ها میتوان از آن استفاده کرد و زیبایی و نوری کامل را د..

آویز چوبی گرد کد 313/3

585,000تومان

آویز هلالی 3 شعله از مدل های فانتزی و بسیار زیبای آویزهای چوبی است که در کلیه فضاهای داخلی منزل بخصوص آشپزخانه و اتاق خواب از آن استفاده گردیده و علاوه بر سه شعله که در تصویر بالا مشاهده میشود بصور..

آویز چوبی هلالی گرد کوچک

290,000تومان

آویز چوبی هلالی از مدل های جدید و بسیار زیبای آویزهای چوبی میباشد که طرح بدنه بصورت گرد میباشد و در مرکز آن حباب گرد شیشه ای و کرم رنگ قرار گرفته است که نور را کاملا از خود عبور داده و انواع لامپ ه..

آویز چوبی هلالی گرد بزرگ

390,000تومان

آویز چوبی هلالی بزرگ از مدل های جدید و بسیار زیبای آویزهای چوبی میباشد که طرح بدنه بصورت گرد میباشد و در مرکز آن حباب گرد شیشه ای و کرم رنگ قرار گرفته است که نور را کاملا از خود عبور داده و انواع لا..

آویز چوبی هلالی گرد 3 شعله نامنظم

560,000تومان

آویز هلالی گرد سه شعله تشکیل شده  از سه عدد آویز گرد تمام چوب به همراه کفی میباشد که داخل هر کدام از آویزها حبابی گرد و شیشه ای  قرار گرفته است که کرم رنگ بوده و نور را کاملا از خود عبور ..

دیواری چوبی هلالی گرد

260,000تومان

دیواری چوبی هلالی گرد از دیواری های بسیار شیک چوبی است که علاوه بر اتاق خواب و سالن و پذیرایی در محیط های دیگری همچون کافی شاپ ها،رستوران ها و هتل ها میتوان از آن استفاده کرد و زیبایی و نوری کامل را د..

نمایش 1 تا 12 از 139 (12 صفحه)