slide 1
slide 2
slide 3

لوستر چوبی پرنیان هشت شاخه دارکار

1,900,000تومان

لوستر چوبی پرنیان هشت شاخه دارکار از مدل های بی نظیر و بسیار زیبای کارهای چوبی است که از طراحی  و ظرافت بسیار زیبایی در بدنه و شاخه ها بهره میبرد و حباب های آن از سری حباب های جدید و دو پوست م..

لوستر چوبی پرنیان شش شاخه دارکار

1,510,000تومان

لوستر چوبی پرنیان شش شاخه دارکار از مدل های بی نظیر و بسیار زیبای کارهای چوبی است که از طراحی  و ظرافت بسیار زیبایی در بدنه و شاخه ها بهره میبرد و حباب های آن از سری حباب های جدید و دو پوست می..

لوستر چوبی پرنیان چهار شاخه دارکار

1,088,000تومان

لوستر چوبی پرنیان چهار شاخه دارکار را در تصویر بالا ملاحظه میفرمایید.لوستر چوبی پرنیان علاوه بر 4 شاخه در تعداد شاخه های 6 و 8 نیز تولید میگردد و دیواری 2 شعله ست نیز دارد که در کنار لوستر از آن نیز م..

دیواری لوستر چوبی پرنیان دارکار

480,000تومان

دیواری لوستر چوبی پرنیان دارکار را در تصویر بالا ملاحظه میفرمایید.جنس بدنه این دیواری از چوب روس درجه یک و پخته شده است و حباب های آن از نوع دوگلس میباشد که زیبایی بی نظیری را به این محصول بخشیده است...

لوستر چوبی سارینا هشت شاخه دارکار

1,770,000تومان

لوستر چوبی سارینا هشت شاخه دارکار را در تصویر بالا ملاحظه میفرمایید.لوستر چوبی سارینا علاوه بر 8 شاخه در تعداد شاخه های 4 و 6 هم تولید میگردد و دیواری تک شعله ست نیز دارد.لوستر چوبی سارینا هشت شاخه، ا..

لوستر چوبی سارینا شش شاخه دارکار

1,360,000تومان

لوستر چوبی سارینا شش شاخه دارکار را در تصویر بالا ملاحظه میفرمایید.لوستر چوبی سارینا از مدل های جدید و زیبای لوسترهای چوبی است که طرح شاخه آن کاملا متفاوت و خاص بوده و کاملا با مدل های دیگر فرق میکند ..

لوستر چوبی سارینا چهار شاخه دارکار

1,000,000تومان

لوستر چوبی سارینا چهار شاخه دارکار را در تصویر بالا ملاحظه میفرمایید.لوستر سارینا را میتوان به جرات از زیباترین و لاکچری ترین لوسترهای چوبی ساخت داخل دانست و دلیل آن طراحی بسیار بی نظیر و زیبای این مح..

لوستر دیواری چوبی سارینا دارکار

266,000تومان

لوستر دیواری چوبی سارینا دارکار را در تصویر بالا ملاحظه میفرمایید.دیواری چوبی مدل سارینا تک شعله میباشد و نوع سرپیچ آن معمولی است که از انواع لامپ های کم مصرف در وات های مختلف میتوان درون آن استفاده ک..

لوستر چوبی ترنج هشت شاخه دارکار

1,220,000تومان

لوستر چوبی ترنج هشت شاخه دارکار در تصویر بالا مشاهده میگردد.لوستر چوبی ترنج از مدل های تمام چوب و شیک لوسترهای شاخه ای چوبی است که در تعداد شاخه های 4-6 و 8 تولید میگردد و دیواری ست تک شعله نیز دارد.ج..

لوستر چوبی ترنج شش شاخه دارکار

995,000تومان

لوستر چوبی ترنج شش شاخه دارکار را در تصویر بالا مشاهده میکنید.لوستر چوبی ترنج از مدل های تمام چوب و شیک لوسترهای شاخه ای چوبی است که در تعداد شاخه های 4-6 و 8 تولید میگردد و دیواری ست تک شعله نیز دارد..

لوستر چوبی ترنج چهار شاخه دارکار

760,000تومان

لوستر چوبی ترنج چهار شاخه دارکار را در تصویر بالا مشاهده میکنید.لوستر چوبی ترنج از مدل های تمام چوب و شیک لوسترهای شاخه ای چوبی است که در تعداد شاخه های 4-6 و 8 تولید میگردد و دیواری ست تک شعله نیز دا..

دیواری چوبی دارکار مدل ترنج

248,000تومان

..

نمایش 1 تا 12 از 261 (22 صفحه)