لوستر آویز مدرن کریستالی 80-60-40-20
لوستر آویز مدرن کریستالی 80-60-40-20

لوستر آویز مدرن کریستالی 80-60-40-20

4,500,000تومان
مالیات 4,500,000تومان
کد محصول: لوستر آویز مدرن کریستالی 80-60-40-20
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

در تصویر بالا آویز مدرن کریستالی گرد 4 حلقه با رنگ بدنه استیل نقره ای مشاهده میگردد که قطر حلقه های آن از بزرگ به کوچک 80-60-40 و 20 سانتی متر میب...

گزینه های در دسترس

در تصویر بالا آویز مدرن کریستالی گرد 4 حلقه با رنگ بدنه استیل نقره ای مشاهده میگردد که قطر حلقه های آن از بزرگ به کوچک 80-60-40 و 20 سانتی متر میباشد .
کریستال ها از نوع درجه یک و شفاف و در اندازه  3 در 3 مربع هستند که با توجه به تراش های منظمی که روی آنها قرار دارند وظیفه پخش نور را به تمام محیط اطراف به خوبی انجام خواهند داد. امکان بیرون آوردن کریستال ها برای نظافت نیز فراهم شده و این کار به سادگی توسط خود شما نیز قابل انجام است
.
جنس بدنه لوستر نیز از استیل ضد زنگ است که دوام بسیار بالایی در برابر تغییر رنگ در شرایط آب و هوایی مختلف دارد. سیم های نگه دارنده نیز فلزی هستند.
لامپ های اس ام دی فوق کم مصرف نیز در کنار نور بسیار مطلوب و استاندارد خود نیز در کاهش مصرف برق شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.
وجود سه حالت نوردهی که حالت در حالت اول نور سفید (مهتابی) و حالت دوم نور زرد(آفتابی) و حالت سوم ترکیب هردو نیز در تنظیم میزان نور و رنگ آن برای محیط شما از دیگر نکات قابل ذکر است.
همانطور که می دانید لامپ های اس ام دی طول عمر بسیار بالایی دارند ولی لازم به ذکر است لامپ های لوستر بر خلاف نمونه های موجود در بازار که به صورت یک تکه هستند،به صورت قطعات 7 سانتیمتری بوده و در صورت سوختن قابلیت تعویض را دارند. لامپ های محصول نیز علاوه بر موجود بودن در انبار شرکت، به راحتی در بازار نیز یافت می شوند.
با توجه به ارتفاع مختلف برای فضاهای مختلف، امکان تنظیم ارتفاع برای تمامی قسمت های لوستر فراهم شده است به طوری که می توانید همه قسمت های لوستر را به قسمت سینی لوستر نزدیک کرده و یا در ارتفاع های مختلف و با شکل قرارگیری مختلف تنظیم نموده و از زیبایی لوسترتان لذت ببرید. تغییر ارتفاع و نحوه قرارگیری حتی بعد از نصب، به راحتی امکان پذیر است.
از دیگر نکات مورد توجه، قابلیت طراحی و ساخت این لوستر در ابعاد سفارشی و به اشکال سفارشی مورد نظر شماست. به این صورت که شکل،اسم،لوگو و یا هر شکل دیگری را با هر اندازه ای که مد نظرتان باشد به صورت لوستر آویز و یا سقفی تحویل خواهید گرفت. تقریبا هیچ محدودیتی برای این کار وجود ندارد.
با توجه به تنوع سایز این سبک محصول، امکان استفاده از این لوستر در فضاهای مختلف اعم از پذیرایی، آشپزخانه و اتاق ها و فضاهای دوبلکس و ... وجود دارد .

خصوصیات لوستر
ارتفاع محصولقابل تنظیم ارتفاع و نصب از 80 الی 150 سانتی متر
تولیدایران - لوسترمارکت
جنس محصولبدنه از استیل درجه یک و ضد زنگ و کریستال ها از نوع سوپر کریستال و شفاف هستند.
رنگ بدنه محصولاستیل
ضمانت محصول1 سال ضمانت کلیه لوازم برقی و 5 سال کریستال ها و صفحه استیل
قطر محصولقطر حلقه های گرد محصول از بزرگ به کوچک به ترتیب 80-60-40 و 20 سانتی متر میباشد .
موارد استفادهسالن و پذیرایی و ...
میزان روشنایی40 مترمربع
نوع لامپلامپ های فوق کم مصرف و پرنور اس ام دی که بر روی خود محصول نصب میباشند

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید