آویز مدرن کریستالی گرد پنج حلقه
آویز مدرن کریستالی گرد پنج حلقه

آویز مدرن کریستالی گرد پنج حلقه

4,250,000تومان
مالیات 4,250,000تومان
کد محصول: آویز مدرن کریستالی گرد پنج حلقه
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

آویزهای مدرن کریستالی طبقاتی امروزه از زیباترین و پرطرفدارترین محصولات برای سقف های بلند و خانه های دوبلکس میباشند که در تعداد طبقات و ارتفاع های مختلف و سفارشی با توجه ...

گزینه های در دسترس

آویزهای مدرن کریستالی طبقاتی امروزه از زیباترین و پرطرفدارترین محصولات برای سقف های بلند و خانه های دوبلکس میباشند که در تعداد طبقات و ارتفاع های مختلف و سفارشی با توجه به ابعاد و ارتفاع سقف محیط تولید میگردند که جلوه و نمایی مثال زدنی و شیک را در محیط پدید می آورند .
در تصویر بالا آویز مدرن کریستالی 5 حلقه طبقاتی  با رنگ بدنه استیل نقره ای مشاهده میگردد که قطر حلقه بزرگ میانی 60 و دو حلقه بالا و پایینی آن 40 و 20  سانتی مترمیباشد و از ارتفاع 100 الی 150 سانتی متر با توجه به سفارش مشتری تولید شده و تنظیم ارتفاع و مدل دادن حلقه ها بصورت منظم یا نامنظم در آن سلیقه ای میباشد .
کریستال ها از نوع درجه یک و شفاف و در اندازه جدید 5 سانتیمتری هستند که با توجه به تراش های منظمی که روی آنها قرار دارند وظیفه پخش نور را به تمام محیط اطراف به خوبی انجام خواهند داد. امکان بیرون آوردن کریستال ها برای نظافت نیز فراهم شده و این کار به سادگی توسط خود شما نیز قابل انجام است.
جنس بدنه لوستر نیز از استیل ضد زنگ است که دوام بسیار بالایی در برابر تغییر رنگ در شرایط آب و هوایی مختلف دارد. سیم های نگه دارنده نیز فلزی هستند.
لامپ های اس ام دی فوق کم مصرف نیز در کنار نور بسیار مطلوب و استاندارد خود نیز در کاهش مصرف برق شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.
وجود سه حالت نوردهی که حالت در حالت اول نور سفید (مهتابی) و حالت دوم نور زرد(آفتابی) و حالت سوم ترکیب هردو نیز در تنظیم میزان نور و رنگ آن برای محیط شما از دیگر نکات قابل ذکر است.
همانطور که می دانید لامپ های اس ام دی طول عمر بسیار بالایی دارند ولی لازم به ذکر است لامپ های لوستر بر خلاف نمونه های موجود در بازار که به صورت یک تکه هستند،به صورت قطعات 7 سانتیمتری بوده و در صورت سوختن قابلیت تعویض را دارند. لامپ های محصول نیز علاوه بر موجود بودن در انبار شرکت، به راحتی در بازار نیز یافت می شوند.
با توجه به ارتفاع مختلف برای فضاهای مختلف، امکان تنظیم ارتفاع برای تمامی قسمت های لوستر فراهم شده است به طوری که می توانید همه قسمت های لوستر را به قسمت سینی لوستر نزدیک کرده و یا در ارتفاع های مختلف و با شکل قرارگیری مختلف تنظیم نموده و از زیبایی لوسترتان لذت ببرید. تغییر ارتفاع و نحوه قرارگیری حتی بعد از نصب، به راحتی امکان پذیر است.
از دیگر نکات مورد توجه، قابلیت طراحی و ساخت این لوستر در ابعاد سفارشی و به اشکال سفارشی مورد نظر شماست. به این صورت که شکل،اسم،لوگو و یا هر شکل دیگری را با هر اندازه ای که مد نظرتان باشد به صورت لوستر آویز و یا سقفی تحویل خواهید گرفت. تقریبا هیچ محدودیتی برای این کار وجود ندارد.

با توجه به تنوع سایز این سبک محصول، امکان استفاده از این لوستر در فضاهای مختلف اعم از پذیرایی، آشپزخانه و اتاق ها و فضاهای دوبلکس و ... وجود دارد .

خصوصیات لوستر
ارتفاع محصولقابل تنظیم ارتفاع از 100 الی 150 سانتی متر
تولیدایران - لوسترمارکت
جنس محصولبدنه از استیل درجه یک و براق و کریستال ها از نوع سوپر کریستال و شفاف هستند .
رنگ بدنه محصولاستیل نقره ای
ضمانت محصول1 سال ضمانت کلیه لوازم برقی و 5 سال بدنه و کریستال
قطر محصولقطر حلقه میانی محصول 60 و دو حلقه بالا و پایین آن 40 و 20 سانتی متر میباشد .
موارد استفادهسالن و پذیرایی ، خانه های دوبلکس و ...
میزان روشنایی35 مترمربع
نوع لامپلامپ های فوق کم مصرف اس ام دی که بر روی خود محصول نصب هستند .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید