لوستر سقفی مدرن کریستالی 4 مربع
لوستر سقفی مدرن کریستالی 4 مربع

لوستر سقفی مدرن کریستالی 4 مربع

2,600,000تومان
مالیات 2,600,000تومان
کد محصول: لوستر سقفی مدرن کریستالی 4 مربع
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

لوستر سقفی 4 مربع از مدل های تولیدی لوسترمارکت میباشد که  شکل بدنه آن مربع و سایز آن 50 در 50 است و تعداد 4 عدد مربع کریستالی در زیر آن قرار گرفته اند که داخل هر کدام از از مر...

گزینه های در دسترس

لوستر سقفی 4 مربع از مدل های تولیدی لوسترمارکت میباشد که  شکل بدنه آن مربع و سایز آن 50 در 50 است و تعداد 4 عدد مربع کریستالی در زیر آن قرار گرفته اند که داخل هر کدام از از مربع ها ی کریستالی 4 عدد گوی گرد سفید در سایز 30 به کار رفته است و زیبایی و جلوه لوستر را دو چندان ساخته است .
جنس صفحه این محصول از استیل درجه یک و ضخیم و رنگ آن سیلور است و نوع آن ضد زنگ میباشد که در برابر رطوبت و هوای شرجی کاملا ایمن است و 5 سال ضمانت خود گویای کیفیت بسیار بالای آن است .
لامپ های لوستر از نوع اس ام دی هستند که در دو مدل سکه ای و خطی بر روی صفحه استیل و داخل حلقه های مربع کریستالی قرار میگیرند و دو رنگ آفتابی و مهتابی دارند که هم بصورت جداگانه و هم بصورت ترکیبی از هر دو نور میتوان برای روشنایی استفاده نمود.
کریستال های بکار رفته دور تا دور حلقه های مربع کریستالی و از نوع سوپر کریستال میباشند که از خوش تراش ترین و شفافترین نوع کریستال هستند و سایز آنها 3 در 3 است که بصورت منظم و در یک خط کنار هم قرار میگیرند و وظیفه پخش نور لوستر را بر عهده دارند .
کنترل این محصول 4 کانال میباشد که در حالت اول لامپ های سکه ای روی صفحه استیل ، در مرحله دوم نور آفتابی حلقه ها ، در حالت سوم نور مهتابی حلقه ها و در حالت چهارم تمامی نور لوستر بصورت ترکیبی با هم روشن میگردد .

این محصول از سایز 50 الی سایز 100 بصورت سفارشی تولید میگردد .
خصوصیات لوستر
ابعاد محصول50 در 50
ارتفاع محصول25 سانتی متر
جنس محصولبدنه از استیل درجه یک و زخیم و کریستال ها از نوع شفاف و سوپرکریستال میباشد
ضمانت محصول1 سال ضمانت کلیه لوازم برقی و 5 سال صفحه استیل
موارد استفادهسالن و پذیرایی – اتاق ها –آشپزخانه – فضاهای مدرن و ....
میزان روشنایی20 متر مربع
نوع لامپلامپ های فوق کم مصرف اس ام دی که بر روی خود محصول نصب هستند

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید