لوستر سقفی مدرن گرد سه طبقه 60
لوستر سقفی مدرن گرد سه طبقه 60

لوستر سقفی مدرن گرد سه طبقه 60

2,800,000تومان
مالیات 2,800,000تومان
کد محصول: لوستر سقفی مدرن گرد سه طبقه 60
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

لوستر سقفی گرد سه طبقه از مدل های بسیار زیبا و تولیدی در لوسترمارکت است که از جدیدترین و بروزترین طرا...

گزینه های در دسترس

لوستر سقفی گرد سه طبقه از مدل های بسیار زیبا و تولیدی در لوسترمارکت است که از جدیدترین و بروزترین طراحی بدنه در تولید آن استفاده شده است و علاوه بر سایز 60 که در تصویر بالا مشاهده میشود در سایزهای 50 و 70 سانتی متر نیز بصورت سفارشی تولید میگردد .
جنس صفحه این محصول از استیل درجه یک و ضد زنگ میباشد که از ضخامت و استحکام بسیار بالایی برخوردار است که باعث میگردد هیچ گونه فشاری از بابت وزن کریستال های لوستر به آن وارد نشود و همچین به دلیل ضد زنگ بودن ، در هر شرایط آب و هوایی در مقابل رطوبت و دیگر عوامل محیطی کاملا ایمن بوده و 5 سال ضمانت خود گویای کیفیت بسیار بالای آن میباشد .
لامپ های بکار رفته در این محصول از نوع اس ام دی است که علاوه بر نور بسیار بالایی که دارند از مصرف برق بسیار ناچیز و کمی بهره میبرند و در دوشکل سکه ای و خطی بر روی صفحه استیل و داخل حلقه های کریستالی نصب میشوند و نورهای آفتابی و مهتابی دارند که هم بصورت جداگانه و هم بصورت ترکیبی میتوان از هر دو نور استفاده کرده و روشنایی بسیار خوبی را در محیط پدید آورد .
کریستال های این محصول از نوع سوپر کریستال و به رنگ سفید میباشد که از خوش تراش ترین و شفاف ترین نوع نوع کریستال در تولید لوسترهای کریستالی هستند و با گذشت زمان به هیچ عنوان از شفافیت و جلای آن کاسته نشده وبا درخشندگی بسیار خوبی که دارند پخش نور بی نظیری را به محیط میبخشند .
کنترل این محصول ، چهار کانال میباشد که در حالت اول لامپ های اس ام دی سکه ای بر روی صفحه استیل ، در حالت دوم نور مهتابی حلقه ها ، در حالت سوم نور آفتابی حلقه ها و در حالت چهارم کلیه نورهای لوستر بصورت ترکیبی با هم خاموش و روشن میشوند .

خصوصیات لوستر
ارتفاع محصول30 سانتی متر
تولیدلوسترمارکت
جنس محصولبدنه از استیل درجه یک و زخیم و کریستال ها از نوع شفاف و سوپرکریستال هستند
رنگ بدنه محصولاستیل
ضمانت محصول1 سال ضمانت لوازم برقی و 5 سال بدنه و کریستال
قطر محصول60 سانتی متر
موارد استفادهسالن و پذیرایی و ...
میزان روشنایی25 الی 30 متر مربع
نوع لامپلامپ های فوق کم مصرف اس ام دی که بر روی خود محصول نصب هستند
کنترلکنترل سه کانال دارد
حالت های نوریآفتابی ، مهتابی و ترکیبی هر دو با هم
زمان تولید و تحویلیک هفته کاری

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید