لوستر سقفی چوبی فلاور کوچک
لوستر سقفی چوبی فلاور کوچک

لوستر سقفی چوبی فلاور کوچک

553,000تومان
مالیات 553,000تومان
کد محصول: لوستر سقفی چوبی فلاور کوچک
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

سقفی های چوبی از پرکاربردترین لوسترها برای راهروها،پادری منزل و آشپزخانه و اتاق خواب به شمار می آیند که زیبایی و نظم خوبی را به این فضاها بخشیده و نور خو...

سقفی های چوبی از پرکاربردترین لوسترها برای راهروها،پادری منزل و آشپزخانه و اتاق خواب به شمار می آیند که زیبایی و نظم خوبی را به این فضاها بخشیده و نور خوبی را تامین میکنند.
لوستر چوبی سقفی فلاور از مدل های جدید و بسیار زیبای سقفی های چوبی است که بدنه تمام چوب بوده و زیر سقفی از شیشه کرم رنگ و طرحدار تشکیل شده است که به خوبی نور را از خود عبور داده و نور خوبی را به محیط میبخشد.
جنس چوب سقفی فلاور از چوب روس درجه یک و پخته شده است که بهترین و مرغوب ترین نوع چوب در تولید لوسترهای چوبی میباشد و در همه نوع شرایط آب و هوایی قابل استفاده بوده و ایمن میباشد و 5 سال ضمانت بدنه خود گویای کیفیت بالای بدنه میباشد.
این محصول علاوه بر سایز کوچک در سایزهای متوسط و بزرگ نیز تولید شده و موجود است که سایز آنها به ترتیب 45 و 55 سانتی متر است که برای فضاهایی با متراژهای بیشتر از آنها میتوان استفاده نمود.
جنس سرپیچ این محصول باکالیت بوده و نوع آن معمولی میباشد که از انواع لامپ های کم مصرف ال ای دی و اس ام دی در وات های مختلف میتوان درون آن  استفاده کرد .

خصوصیات لوستر
ارتفاع محصول13 سانتی متر
تولیدایران
جنس محصولبدنه از چوب روس و زیر آن شیشه بکار رفته است
رنگ بدنه محصولگردویی
ضمانت محصول5 سال ضمانت بدنه
قطر محصول35 سانتی متر
موارد استفادهکلیه فضاهای داخلی
میزان روشنایی10 متر
نوع لامپ2 عدد لامپ سرپیچ معمولی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید