لوستر چوبی افسون پنج شاخه دارکار
لوستر چوبی افسون پنج شاخه دارکار

لوستر چوبی افسون پنج شاخه دارکار

810,000تومان
مالیات 810,000تومان
کد محصول: لوستر چوبی افسون پنج شاخه دارکار
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

این محصول تشکیل شده از بدنه تمام چوب و حباب های شیشه ای است که جنس چوب آن از چوب روس پخته شده و درجه یک می باشد که از نظر کیفیت و استحکام بهترین و مرغوبترین نوع چوب برای تو...

این محصول تشکیل شده از بدنه تمام چوب و حباب های شیشه ای است که جنس چوب آن از چوب روس پخته شده و درجه یک می باشد که از نظر کیفیت و استحکام بهترین و مرغوبترین نوع چوب برای تولید محصولات چوبی می باشد که در هر شرایط آب و هوایی بخصوص آب و هوای مرطوب و شرجی کاملا ایمن بوده و مشکلاتی نظیر موریانه زدگی و باد کردن بدنه چوبی و ترک خوردگی برای آن به وجود نیامده و بصورت همیشگی و عمری قابل استفاده می باشد .جنس حباب ها از شیشه و رنگ آن استخوانی کرم میباشد که کاملا نور لامپ را از خود عبور داده و نور لامپ را داخل خود حبس نمیکند.
سرپیچ این محصول از نوع E27 یا همان سرپیچ معمولی است و هیچ محدودیتی از نظر نوع لامپ و میزان وات استفاده شده برای آن وجود ندارد که استفاده از لامپ های ال ای دی و اس ام دی بهترین انتخاب برای آن میباشد.
این محصول از ۵ سال ضمانت بدنه چوبی و کلیه لوازم برقی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار میباشد و با توجه به تولیدی و ایرانی بودن آن حباب های شیشه ای و قطعات دیگر از پشتیبانی و خدمات همیشگی برای ارائه به مشتری برخوردار می باشد .
وزن این محصول بسیار متناسب بوده و هشت شاخه آن 4 کیلوگرم میباشد و برای سقف های کاذب و سقف هایی که تحمل لوسترهای سنگین را ندارند و آن فضا نیاز به نور بالایی نیز دارد انتخاب مناسبی میباشد و نصب آن با توجه به مونتاژ بودن کامل محصول و وزن بسیار پایین کاملا آسان است .

خصوصیات لوستر
ارتفاع محصولقابل تنظیم از ارتفاع 65 الی 85 سانتی متر
تولیدایران
جنس محصولبدنه از چوب روس درجه یک و حباب ها شیشه ای هستند
رنگ بدنه محصولگردویی
ضمانت محصول5 سال ضمانت بدنه
قطر محصول55 سانتی متر
موارد استفادهسالن و پذیرایی – اتاق خواب – آشپزخانه و ....
میزان روشنایی20 الی 25 متر مربع
نوع لامپ5 عدد لامپ سرپیچ معمولی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید