لوستر سقفی مربع مدرن سایز 40-20
لوستر سقفی مربع مدرن سایز 40-20

لوستر سقفی مربع مدرن سایز 40-20

1,050,000تومان
مالیات 1,050,000تومان
کد محصول: لوستر سقفی مربع مدرن سایز 40-20
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

در تصویر بالا لوستر سقفی مربع دو طبقه 40-20 در سایز 40  مشاهده میشود که رنگ بدنه آن نقره ای میباشد و علاوه بر این سایز ، سایز 30 در 30 نیز دارد .این محصول با توجه به ابعاد و ویژگی هایی که دارد یکی از مدل های پرطرفدار و پرفروش...

گزینه های در دسترس

در تصویر بالا لوستر سقفی مربع دو طبقه 40-20 در سایز 40  مشاهده میشود که رنگ بدنه آن نقره ای میباشد و علاوه بر این سایز ، سایز 30 در 30 نیز دارد .این محصول با توجه به ابعاد و ویژگی هایی که دارد یکی از مدل های پرطرفدار و پرفروش مخصوصا برای اتاق خواب و آشپزخانه و پادری منزل و راهروهای خانه میباشد .

سینی بالای لوستر و شاسی های نگهدارنده کریستال ها از جنس استیل و کاملا ضد زنگ بوده و در شرایط آب و هوایی مختلف بالاترین مقاومت را از خود نشان می دهد.علاوه بر این با توجه به روکش آینه ای روی استیل، در بازتاب نور نیز نقش بسزایی دارد.
لامپ های مورد استفاده در این لوستر از نوع اس ام دی با قابلیت تعویض هستند. این لامپ ها دارای سه حالت نوردهی هستند که با ریموت کنترل محصول تغییر می کنند به این صورت که در حالت اول فقط لامپ های آفتابی و در حالت دوم فقط لامپ های مهتابی و در حالت سوم ترکیب هر دو نور
.
کریستال ها نیز همگی از نوع درجه یک و شفاف بوده و در دو رنگ سفید و شامپاینی عرضه می گردد. اندازه کریستال ها نیز به دو صورت 3*3 و 5*3 بوده و قابلیت ساخت برای هر دو اندازه وجود دارد .

خصوصیات لوستر
ابعاد محصولابعاد صفحه استیل مربع 40 در 40 میباشد
ارتفاع محصول15 سانتی متر
تولیدایران - لوسترمارکت
جنس محصولبدنه از استیل درجه یک و زخیم و کریستال ها از نوع شفاف و سوپرکریستال میباشد
ضمانت محصول1 سال ضمانت کلیه لوازم برقی و 5 سال ضمانت بدنه و کریستال
موارد استفادهکلیه فضاهای داخلی
میزان روشنایی15 متر
نوع لامپلامپ های فوق کم مصرف اس ام دی که بر روی خود محصول نصب هستند

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید