لوستر چوبی مهسا هشت شاخه دارکار
لوستر چوبی مهسا هشت شاخه دارکار

لوستر چوبی مهسا هشت شاخه دارکار

825,000تومان
مالیات 825,000تومان
کد محصول: لوستر چوبی مهسا هشت شاخه دارکار
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

لوستر چوبی مهسا از مدل های تمام چوب و بسیار زیبای کارهای چوبی است که از پرفروش ترین و پرطرفدارترین مدل های رو به پایین کارهای چوبی میباشد و حباب های آن از نوع حباب های ش...

لوستر چوبی مهسا از مدل های تمام چوب و بسیار زیبای کارهای چوبی است که از پرفروش ترین و پرطرفدارترین مدل های رو به پایین کارهای چوبی میباشد و حباب های آن از نوع حباب های شقایق میباشد که زیبایی و جذابیت محصول را دو چندان ساخته است.
جنس چوب این محصول چوب روس درجه یک و پخته شده میباشد که بهترین و مرغوب ترین نوع چوب در تولید لوسترهای چوبی میباشد و دلیل آن خوش تراش بودن و ایمن بودن کامل آن در برابر عواملی همچون نفوذ حشرات و قارچ ها به داخل آن و عدم ترک خوردگی میباشد و 5 سال ضمانت بدنه خود گویای کیفیت بالای آن میباشد.
جنس سرپیچ لوستر مهسا از باکالیت بوده و نوع آن معمولی میباشد که از انواع لامپ های کم مصرف در وات های مختلف میتوان درون آن بکار برد و نور کاملی را به محیط بخشید.

محصول فوق علاوه بر 8 شاخه در تعداد شاخه های 4 و 6 نیز به همراه دیواری تک شعله تولید شده و موجود میباشد که با توجه به متراژ محیط از سایزهای مختلف آن میتوان استفاده نمود.

خصوصیات لوستر
ارتفاع محصولقابل تنظیم ارتفاع از 60 الی 80 سانتی متر
تولیدایران
جنس محصولبدنه از چوب روس و حباب ها شیشه ای هستند
ضمانت محصول5 سال ضمانت بدنه
قطر محصول75 سانتی متر
موارد استفادهسالن پذیرایی ، اتاق خواب و آشپزخانه و ...
میزان روشنایی40 الی 45 متر
نوع لامپ8 عدد لامپ سرپیچ معمولی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید