لوستر سقفی چوبی فلاور متوسط
لوستر سقفی چوبی فلاور متوسط
لوستر سقفی چوبی فلاور متوسط

لوستر سقفی چوبی فلاور متوسط

448,000تومان
مالیات 448,000تومان
کد محصول: لوستر سقفی چوبی فلاور متوسط
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

سقفی های چوبی از پرکاربردترین لوسترها برای راهروها،پادری منزل و آشپزخانه و اتاق خواب به شمار می آیند که زیبایی و نظم خوبی را به این فضاها بخشیده و نور خوبی را تامین میکن...

سقفی های چوبی از پرکاربردترین لوسترها برای راهروها،پادری منزل و آشپزخانه و اتاق خواب به شمار می آیند که زیبایی و نظم خوبی را به این فضاها بخشیده و نور خوبی را تامین میکنند.
لوستر چوبی سقفی فلاور از مدل های جدید و بسیار زیبای سقفی های چوبی است که بدنه تمام چوب بوده و زیر سقفی از شیشه کرم رنگ و طرحدار تشکیل شده است که به خوبی نور را از خود عبور داده و نور خوبی را به محیط میبخشد.
جنس چوب سقفی فلاور از چوب روس درجه یک و پخته شده است که بهترین و مرغوب ترین نوع چوب در تولید لوسترهای چوبی میباشد و در همه نوع شرایط آب و هوایی قابل استفاده بوده و ایمن میباشد و 5 سال ضمانت بدنه خود گویای کیفیت بالای بدنه میباشد.
این محصول علاوه بر سایز متوسط در سایزهای بزرگ و کوچک نیز تولید شده و موجود است که سایز آنها به ترتیب 55 و 35 سانتی متر است که برای فضاهایی با متراژهای کمتر یا بیشتر از آنها میتوان استفاده نمود.

جنس سرپیچ این محصول باکالیت بوده و نوع آن معمولی میباشد که از انواع لامپ های کم مصرف ال ای دی و اس ام دی در وات های مختلف میتوان درون آن  استفاده کرد .

خصوصیات لوستر
ارتفاع محصول13 سانتی متر
تولیدایران
جنس محصولبدنه از چوب روس و زیر آن شیشه بکار رفته است
رنگ بدنه محصولگردویی
ضمانت محصول5 سال ضمانت بدنه
قطر محصول45 سانتی متر
موارد استفادهکلیه فضاهای داخلی
میزان روشنایی12 متر
نوع لامپ3 عدد لامپ سرپیچ معمولی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید