آویز مدرن کریستالی 3 مثلث خطی
آویز مدرن کریستالی 3 مثلث خطی

آویز مدرن کریستالی 3 مثلث خطی

2,000,000تومان
مالیات 2,000,000تومان
کد محصول: آویز مدرن کریستالی 3 مثلث خطی
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

در تصویر بالا آویز مد...

گزینه های در دسترس

در تصویر بالا آویز مدرن کریستالی 3 مثلث خطی مشاهده میگردد که رنگ صفحه آن نقره ای بوده و ابعاد صفحه بالای محصول 60 در 20 و ابعاد هر مثلث نصب شده بر روی آن 30 سانتی متر میباشد . این محصول در تعداد شعله های 1-2-3-4 -5 و 6 شعله تولید میگردد و در ارتفاع و مدل های مختلف میتوان آویزها را تنظیم کرده و استفاده نمود .
جنس صفحه لوستر از استیل درجه یک و براق است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و ضد زنگ است و در شرایط آب و هوایی خاص همچون آب و هوای شرجی و مرطوب رنگ آن تغییر نکرده و ثابت میماند و ضمانت 5 ساله خود گویای کیفیت بسیار بالای آن میباشد . صفحات استیل دو رنگ نقره ای و طلایی دارند که انتخاب آن با توجه به دیزاین و رنگ محیط با مشتری و بصورت سلیقه ای میباشد .
کریستال های این محصول از نوع سوپرکریستال و شفاف است که در مرور زمان به هیچ عنوان درخشندگی و جلای خود را از دست نمی دهند و دو سایز کوچک و بزرگ دارند که سایز بزرگ آن مستطیل شکل با ابعاد 5 در 3 و سایز کوچک آن مربع شکل با ابعاد 3 در 3 میباشد که انتخاب سایز آن برای استفاده در لوستر تولیدی با مشتری میباشد.
لامپ های لوستر از نوع اس ام دی میباشد که علاوه بر مصرف بسیار پایین از نور فوق العاده خوبی برخوردار هستند و دو رنگ آفتابی و مهتابی دارند که هم بصورت جداگانه و هم ترکیبی میتوان از آن استفاده کرد .

این محصول کنترلی بوده و کنترل بکار رفته بر روی آن سه کانال میباشد که در حالت A لامپ های مهتابی،در حالت B لامپ های آفتابی و در حالت C بصورت ترکیبی میتوان نور لوستر را تنظیم کرده و از آن استفاده نمود .

خصوصیات لوستر
ابعاد محصولصفحه خطی بالای محصول 60 در 20 و قطر هر مثلث آویز بر روی آن 30 سانتی متر میباشد .
ارتفاع محصولقابل تنظیم ارتفاع و نصب از 50 الی 100 سانتی متر
تولیدایران - لوسترمارکت
جنس محصولبدنه از استیل درجه یک و براق و کریستال ها از نوع سوپرکریستال و شفاف هستند .
رنگ بدنه محصولاستیل
ضمانت محصول1 سال ضمانت کلیه لوازم برقی و 5 سال بدنه و کریستال
موارد استفادهبالای میز ناهار خوری و جزیره ، آشپزخانه و ...
میزان روشنایی15 الی 18 متر
نوع لامپلامپ های فوق کم مصرف اس ام دی که بر روی خود محصول نصب هستند .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید